FlyBar


FlyBar to jednoosobowa firma, prowadzona przez młodego, optymistycznego, energicznego mężczyznę. 
Z pasją podchodzę do swojej pracy. Moje wieloletnie doświadczenie połączone z energią i kreatywnością gwarantuje niezapomniane chwile. Współpracuje z grupą wykwalifikowanych barmanów, posiadam profesjonalny sprzęt, funkcjonalny i estetyczny mobilny bar. FlyBar to nie tylko usługi barmańskie. W Swojej ofercie posiadam również usługę baristyczną, obsługę przerw kawowych w firmach, na targach oraz innych eventach.


Chętnie pomogę w organizacji każdego rodzaju przyjęcia, urodzin, imienin, chrzcin tak, abyś ty mógł w pełni oddać się świętowaniu i zabawianiu gości. 
Pozytywne nastawienie i wyczucie chwili w optymistyczny, radosny sposób uświetni twoje przyjęcie. Każdy event traktuję indywidualnie. 
Służę Państwu fachową radą oraz biorę czynny udział w etapie organizacji tych ważnych chwil. W mojej ofercie znajdą Państwo wiele koktajli alkoholowych jak i bezalkoholowych, mnóstwo rodzajów kaw przyrządzanych na profesjonalnym ciśnieniowym ekspresie ze świeżo zmielonej włoskiej kawy. Możecie również zasmakować wyśmienitych świeżych i zdrowych, a także bogatych kolorystycznie owocowo - warzywnych smoothie. Dzięki temu każdy znajdzie swoje miejsce przy barze i na długo zapamięta mile spędzony czas.
Copyright © 2016 FlyBar mobilne usługi barmańskie , Blogger